Labdarúgás

Minden Esemény Stream

Ma

Az időpontok a te időzónád szerint vannak megjelentve

Sport
League/Tournament
Idő
ESEMÉNY
Élő közvetítés
1 x 2
ESEMÉNY

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
10:46DE.
Élő
Arsenal (Jekunam) Esports - Atlético Madrid (dm1trena) Esports
Esports Battle (2x4min) Arsenal (Jekunam) Esports - Atlético Madrid (dm1trena) Esports
10:46DE.
Live

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
10:46DE.
Élő
Borussia Dortmund (d1pseN) Esports - Manchester United (Bomb1to) Esports
Esports Battle (2x4min) Borussia Dortmund (d1pseN) Esports - Manchester United (Bomb1to) Esports
10:46DE.
Live

Labdarúgás

AFC Kupa
11:00DE.
Élő
Central Coast Mariners - FC Abdish-Ata Kant
AFC Kupa Central Coast Mariners - FC Abdish-Ata Kant
11:00DE.
Live

Labdarúgás

1. Liga U19
11:06DE.
Élő
Vysocina Jihlava U19 - Sparta Praha U19
1. Liga U19 Vysocina Jihlava U19 - Sparta Praha U19
11:06DE.
Live

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
11:18DE.
Élő
Internazionale (Arcos) Esports - Milan (Senior) Esports
Esports Battle (2x4min) Internazionale (Arcos) Esports - Milan (Senior) Esports
11:18DE.
Live

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
11:18DE.
Élő
Newcastle United (nikkitta) Esports - Sevilla FC (Koftovsky) Esports
Esports Battle (2x4min) Newcastle United (nikkitta) Esports - Sevilla FC (Koftovsky) Esports
11:18DE.
Live

Labdarúgás

Queensland NPL (n)
11:36DE.
Élő
Capalaba (n) - Logan Lightning (n)
Queensland NPL (n) Capalaba (n) - Logan Lightning (n)
11:36DE.
Live

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
11:42DE.
Élő
S.L. Benfica (Jekunam) Esports - Internazionale (d1pseN) Esports
Esports Battle (2x4min) S.L. Benfica (Jekunam) Esports - Internazionale (d1pseN) Esports
11:42DE.
Live

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
11:42DE.
Élő
Sevilla FC (dm1trena) Esports - Milan (lowheels) Esports
Esports Battle (2x4min) Sevilla FC (dm1trena) Esports - Milan (lowheels) Esports
11:42DE.
Live

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
11:50DE.
Élő
England (Arcos) Esports - Argentina (Koftovsky) Esports
Esports Battle (2x4min) England (Arcos) Esports - Argentina (Koftovsky) Esports
11:50DE.
Live

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
11:50DE.
Élő
Portugal (nikkitta) Esports - Netherlands (lion) Esports
Esports Battle (2x4min) Portugal (nikkitta) Esports - Netherlands (lion) Esports
11:50DE.
Live

Labdarúgás

AFC Champions League (AFC bajnokok ligája)
12:00DU.
Yokohama F Marinos - Ulsan Hyundai FC
AFC Champions League (AFC bajnokok ligája) Yokohama F Marinos - Ulsan Hyundai FC
12:00DU.

Labdarúgás

Női Superliga
12:00DU.
LASK Crvena Zvezda (n) - Spartak Doo Subotica (W)
Női Superliga LASK Crvena Zvezda (n) - Spartak Doo Subotica (W)
12:00DU.

Labdarúgás

J.League Cup
12:00DU.
AC Nagano Parceiro - Kyoto Purple Sanga
J.League Cup AC Nagano Parceiro - Kyoto Purple Sanga
12:00DU.

Labdarúgás

J.League Cup
12:00DU.
Blaublitz Akita - Shonan Bellmare
J.League Cup Blaublitz Akita - Shonan Bellmare
12:00DU.

Labdarúgás

J.League Cup
12:00DU.
FC Ryukyu - Gamba Osaka
J.League Cup FC Ryukyu - Gamba Osaka
12:00DU.

Labdarúgás

J.League Cup
12:00DU.
Fagiano Okayama - Yokohama FC
J.League Cup Fagiano Okayama - Yokohama FC
12:00DU.

Labdarúgás

J.League Cup
12:00DU.
Kataller Toyama - Shimizu S-Pulse
J.League Cup Kataller Toyama - Shimizu S-Pulse
12:00DU.

Labdarúgás

J.League Cup
12:00DU.
Nara Club - Sanfrecce Hiroshima
J.League Cup Nara Club - Sanfrecce Hiroshima
12:00DU.

Labdarúgás

J.League Cup
12:00DU.
Roasso Kumamoto - Sagan Tosu
J.League Cup Roasso Kumamoto - Sagan Tosu
12:00DU.

Labdarúgás

J.League Cup
12:00DU.
Thespakusatsu Gunma - Kashiwa Reysol
J.League Cup Thespakusatsu Gunma - Kashiwa Reysol
12:00DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
12:06DU.
Newcastle United (Bomb1to) Esports - Internazionale (d1pseN) Esports
Esports Battle (2x4min) Newcastle United (Bomb1to) Esports - Internazionale (d1pseN) Esports
12:06DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
12:06DU.
Sevilla FC (dm1trena) Esports - S.L. Benfica (Jekunam) Esports
Esports Battle (2x4min) Sevilla FC (dm1trena) Esports - S.L. Benfica (Jekunam) Esports
12:06DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
12:14DU.
England (Arcos) Esports - Portugal (nikkitta) Esports
Esports Battle (2x4min) England (Arcos) Esports - Portugal (nikkitta) Esports
12:14DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
12:14DU.
Németország (Senior) Esports - Netherlands (lion) Esports
Esports Battle (2x4min) Németország (Senior) Esports - Netherlands (lion) Esports
12:14DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
12:18DU.
Internazionale (d1pseN) Esports - Milan (lowheels) Esports
Esports Battle (2x4min) Internazionale (d1pseN) Esports - Milan (lowheels) Esports
12:18DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
12:18DU.
S.L. Benfica (Jekunam) Esports - Newcastle United (Bomb1to) Esports
Esports Battle (2x4min) S.L. Benfica (Jekunam) Esports - Newcastle United (Bomb1to) Esports
12:18DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
12:26DU.
Netherlands (lion) Esports - Argentina (Koftovsky) Esports
Esports Battle (2x4min) Netherlands (lion) Esports - Argentina (Koftovsky) Esports
12:26DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
12:26DU.
Portugal (nikkitta) Esports - Németország (Senior) Esports
Esports Battle (2x4min) Portugal (nikkitta) Esports - Németország (Senior) Esports
12:26DU.

Labdarúgás

NPL Queensland
12:30DU.
Peninsula Power - Olympic FC Brisbane
NPL Queensland Peninsula Power - Olympic FC Brisbane
12:30DU.

Labdarúgás

NPL Queensland
12:30DU.
Sunshine Coast Wanderers SC - Queensland Lions
NPL Queensland Sunshine Coast Wanderers SC - Queensland Lions
12:30DU.

Labdarúgás

J.League Cup
12:30DU.
Gainare Tottori - Urawa Red Diamonds
J.League Cup Gainare Tottori - Urawa Red Diamonds
12:30DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
12:30DU.
S.L. Benfica (Jekunam) Esports - Milan (lowheels) Esports
Esports Battle (2x4min) S.L. Benfica (Jekunam) Esports - Milan (lowheels) Esports
12:30DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
12:30DU.
Sevilla FC (dm1trena) Esports - Newcastle United (Bomb1to) Esports
Esports Battle (2x4min) Sevilla FC (dm1trena) Esports - Newcastle United (Bomb1to) Esports
12:30DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
12:38DU.
Argentina (Koftovsky) Esports - Portugal (nikkitta) Esports
Esports Battle (2x4min) Argentina (Koftovsky) Esports - Portugal (nikkitta) Esports
12:38DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
12:38DU.
Németország (Senior) Esports - England (Arcos) Esports
Esports Battle (2x4min) Németország (Senior) Esports - England (Arcos) Esports
12:38DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
12:42DU.
Internazionale (d1pseN) Esports - S.L. Benfica (Jekunam) Esports
Esports Battle (2x4min) Internazionale (d1pseN) Esports - S.L. Benfica (Jekunam) Esports
12:42DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
12:42DU.
Milan (lowheels) Esports - Sevilla FC (dm1trena) Esports
Esports Battle (2x4min) Milan (lowheels) Esports - Sevilla FC (dm1trena) Esports
12:42DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
12:50DU.
Argentina (Koftovsky) Esports - England (Arcos) Esports
Esports Battle (2x4min) Argentina (Koftovsky) Esports - England (Arcos) Esports
12:50DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
12:50DU.
Netherlands (lion) Esports - Portugal (nikkitta) Esports
Esports Battle (2x4min) Netherlands (lion) Esports - Portugal (nikkitta) Esports
12:50DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
12:54DU.
Newcastle United (Bomb1to) Esports - Milan (lowheels) Esports
Esports Battle (2x4min) Newcastle United (Bomb1to) Esports - Milan (lowheels) Esports
12:54DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
12:54DU.
Sevilla FC (dm1trena) Esports - Internazionale (d1pseN) Esports
Esports Battle (2x4min) Sevilla FC (dm1trena) Esports - Internazionale (d1pseN) Esports
12:54DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
1:02DU.
England (Arcos) Esports - Netherlands (lion) Esports
Esports Battle (2x4min) England (Arcos) Esports - Netherlands (lion) Esports
1:02DU.

Labdarúgás

Esports Battle (2x4min)
1:02DU.
Németország (Senior) Esports - Argentina (Koftovsky) Esports
Esports Battle (2x4min) Németország (Senior) Esports - Argentina (Koftovsky) Esports
1:02DU.

Labdarúgás

Elite One
3:00DU.
Fauve Azur Elite - Aigle Royal de la Menoua
Elite One Fauve Azur Elite - Aigle Royal de la Menoua
3:00DU.

Labdarúgás

U19 Liga
3:00DU.
FC Koppenhága U19 - FC Nordsjælland U19
U19 Liga FC Koppenhága U19 - FC Nordsjælland U19
3:00DU.

Labdarúgás

Azerbajdzsán Kupa
3:00DU.
Gabala FK - Zira IK
Azerbajdzsán Kupa Gabala FK - Zira IK
3:00DU.

Labdarúgás

Szuperliga
3:00DU.
FC Muza - Nkwazi
Szuperliga FC Muza - Nkwazi
3:00DU.

Labdarúgás

2-ik divízió
3:30DU.
Maleyeit Kafr El Zayiat - El Mansoura
2-ik divízió Maleyeit Kafr El Zayiat - El Mansoura
3:30DU.

Labdarúgás

Liga I
3:45DU.
Universitatea Cluj - Politehnica Iași
Liga I Universitatea Cluj - Politehnica Iași
3:45DU.

Labdarúgás

Liga II
4:00DU.
CSC Șelimbăr - Csikszereda Miercurea Ciuc
Liga II CSC Șelimbăr - Csikszereda Miercurea Ciuc
4:00DU.

Labdarúgás

Liga II
4:00DU.
FC Buzău - CS Hunedoara
Liga II FC Buzău - CS Hunedoara
4:00DU.

Labdarúgás

Liga II
4:00DU.
FC Buzău - CS Corvinul Hunedoara
Liga II FC Buzău - CS Corvinul Hunedoara
4:00DU.

Labdarúgás

Liga II
4:00DU.
FC Buzău - CS Corvinul Hunedoara
Liga II FC Buzău - CS Corvinul Hunedoara
4:00DU.

Labdarúgás

Super League
4:00DU.
Lamia 1964 - PAOK Thessaloniki
Super League Lamia 1964 - PAOK Thessaloniki
4:00DU.

Labdarúgás

Puchar Polski - Nők
4:00DU.
UKS SMS Lodz (n) - GKS Katowice (n)
Puchar Polski - Nők UKS SMS Lodz (n) - GKS Katowice (n)
4:00DU.

Labdarúgás

Premier Liga
4:00DU.
Tala'ea El-Gaish - ENPPI Club
Premier Liga Tala'ea El-Gaish - ENPPI Club
4:00DU.

Labdarúgás

Super League
4:00DU.
FC Goa - Mumbai City
Super League FC Goa - Mumbai City
4:00DU.

Labdarúgás

2.Liga
4:30DU.
FK Považská Bystrica - KFC Komárno
2.Liga FK Považská Bystrica - KFC Komárno
4:30DU.

Labdarúgás

2.Liga
4:30DU.
Tatran Liptovský Mikuláš - Slavoj Trebišov
2.Liga Tatran Liptovský Mikuláš - Slavoj Trebišov
4:30DU.

Labdarúgás

Elite One
5:00DU.
Bamboutos - APEJES Academy
Elite One Bamboutos - APEJES Academy
5:00DU.

Labdarúgás

Puchar Polski - Nők
5:00DU.
APLG Gdańsk (n) - Slask Wroclaw (n)
Puchar Polski - Nők APLG Gdańsk (n) - Slask Wroclaw (n)
5:00DU.

Labdarúgás

1. Divízió
5:00DU.
Karmiotissa - Othellos Athienou
1. Divízió Karmiotissa - Othellos Athienou
5:00DU.

Labdarúgás

A Lyga
5:00DU.
FK Panevezys - Džiugas Telšiai
A Lyga FK Panevezys - Džiugas Telšiai
5:00DU.

Labdarúgás

A Lyga
5:00DU.
FK Transinvest - Hegelmann Litauen Kaunas
A Lyga FK Transinvest - Hegelmann Litauen Kaunas
5:00DU.

Labdarúgás

Ykkönen
5:30DU.
FC KTP - SJK Seinäjoki Akatemia
Ykkönen FC KTP - SJK Seinäjoki Akatemia
5:30DU.

Labdarúgás

Ykkönen
5:30DU.
FF Jaro - KäPa
Ykkönen FF Jaro - KäPa
5:30DU.

Labdarúgás

Ykkönen
5:30DU.
JäPS - SalPa
Ykkönen JäPS - SalPa
5:30DU.

Labdarúgás

Ykkönen
5:30DU.
Mikkelin Palloilijat - JIPPO Joensuu
Ykkönen Mikkelin Palloilijat - JIPPO Joensuu
5:30DU.

Labdarúgás

Ykkönen
5:30DU.
PK-35 Helsinki - TPS
Ykkönen PK-35 Helsinki - TPS
5:30DU.

Labdarúgás

Stars Liga
5:30DU.
Al Arabi (QAT) - Al Markhiya
Stars Liga Al Arabi (QAT) - Al Markhiya
5:30DU.

Labdarúgás

Stars Liga
5:30DU.
Al Mu'aidar - Qatar SC
Stars Liga Al Mu'aidar - Qatar SC
5:30DU.

Labdarúgás

Stars Liga
5:30DU.
Al Rayyan - Al Ahli (QAT)
Stars Liga Al Rayyan - Al Ahli (QAT)
5:30DU.

Labdarúgás

Stars Liga
5:30DU.
Al Shamal - Al Sadd (QAT)
Stars Liga Al Shamal - Al Sadd (QAT)
5:30DU.

Labdarúgás

Stars Liga
5:30DU.
Al Wakrah - Al Gharafa (QAT)
Stars Liga Al Wakrah - Al Gharafa (QAT)
5:30DU.

Labdarúgás

Stars Liga
5:30DU.
Umm Salal - Al Duhail SC
Stars Liga Umm Salal - Al Duhail SC
5:30DU.

Labdarúgás

Kakkonen Lohko B
5:30DU.
SexyPöxyt - Tampere Utd
Kakkonen Lohko B SexyPöxyt - Tampere Utd
5:30DU.

Labdarúgás

Liga II
6:00DU.
Mioveni - CSM Unirea Slobozia
Liga II Mioveni - CSM Unirea Slobozia
6:00DU.

Labdarúgás

Veikkausliiga
6:00DU.
SJK Seinäjoki - HJK
Veikkausliiga SJK Seinäjoki - HJK
6:00DU.

Labdarúgás

Liga I
6:00DU.
Farul Constanta - Rapid Bucureşti
Liga I Farul Constanta - Rapid Bucureşti
6:00DU.

Labdarúgás

Kupa
6:00DU.
Viktoria Plzeň - FC Zlín
Kupa Viktoria Plzeň - FC Zlín
6:00DU.

Labdarúgás

Premijer Liga
6:00DU.
Borac Banja Luka - Posušje
Premijer Liga Borac Banja Luka - Posušje
6:00DU.

Labdarúgás

NM Cupen
6:00DU.
Bærum - Stabaek
NM Cupen Bærum - Stabaek
6:00DU.

Labdarúgás

NM Cupen
6:00DU.
Eidsvold TF - Mjøndalen
NM Cupen Eidsvold TF - Mjøndalen
6:00DU.

Labdarúgás

NM Cupen
6:00DU.
Elverum - HamKam
NM Cupen Elverum - HamKam
6:00DU.

Labdarúgás

NM Cupen
6:00DU.
Fløy-Flekkerøy - Egersund
NM Cupen Fløy-Flekkerøy - Egersund
6:00DU.

Labdarúgás

NM Cupen
6:00DU.
Fløya - Tromsø
NM Cupen Fløya - Tromsø
6:00DU.

Labdarúgás

NM Cupen
6:00DU.
Fram Larvik - Arendal
NM Cupen Fram Larvik - Arendal
6:00DU.

Labdarúgás

NM Cupen
6:00DU.
Frøya Fotball - Sogndal
NM Cupen Frøya Fotball - Sogndal
6:00DU.

Labdarúgás

NM Cupen
6:00DU.
Kjelsås - Kongsvinger
NM Cupen Kjelsås - Kongsvinger
6:00DU.

Labdarúgás

NM Cupen
6:00DU.
Mandalskameratene - Bryne
NM Cupen Mandalskameratene - Bryne
6:00DU.

Labdarúgás

NM Cupen
6:00DU.
Melhus - Ranheim
NM Cupen Melhus - Ranheim
6:00DU.

Labdarúgás

NM Cupen
6:00DU.
Pors Grenland - Odds Ballklubb
NM Cupen Pors Grenland - Odds Ballklubb
6:00DU.

Labdarúgás

NM Cupen
6:00DU.
Råde - Moss
NM Cupen Råde - Moss
6:00DU.

Labdarúgás

NM Cupen
6:00DU.
Stjørdals/Blink - Levanger FK
NM Cupen Stjørdals/Blink - Levanger FK
6:00DU.

Labdarúgás

NM Cupen
6:00DU.
Strindheim TF - Molde
NM Cupen Strindheim TF - Molde
6:00DU.

Labdarúgás

NM Cupen
6:00DU.
Træff - Kristiansund BK
NM Cupen Træff - Kristiansund BK
6:00DU.

Labdarúgás

NM Cupen
6:00DU.
Ullensaker/Kisa - Rosenborg
NM Cupen Ullensaker/Kisa - Rosenborg
6:00DU.

Labdarúgás

Kakkonen Lohko B
6:00DU.
FC Honka Akatemia - EBK
Kakkonen Lohko B FC Honka Akatemia - EBK
6:00DU.

Labdarúgás

Kakkonen Lohko B
6:00DU.
P-Iirot - HJS Akatemia
Kakkonen Lohko B P-Iirot - HJS Akatemia
6:00DU.

Labdarúgás

Kakkonen Lohko B
6:00DU.
TPV - FC Ilves-Kissat
Kakkonen Lohko B TPV - FC Ilves-Kissat
6:00DU.

Labdarúgás

I Liga
6:00DU.
Wisła Płock - Miedź Legnica
I Liga Wisła Płock - Miedź Legnica
6:00DU.

Labdarúgás

I Liga
6:00DU.
Znicz Pruszków - Arka Gdynia
I Liga Znicz Pruszków - Arka Gdynia
6:00DU.

Labdarúgás

1. Divízió
6:00DU.
AEL Limassol - Nea Salamis Famagusta
1. Divízió AEL Limassol - Nea Salamis Famagusta
6:00DU.

Labdarúgás

A Lyga
6:00DU.
FK Kauno Zalgiris - Banga Gargždai
A Lyga FK Kauno Zalgiris - Banga Gargždai
6:00DU.

Labdarúgás

Premier League
6:00DU.
Nec FC - Bul FC
Premier League Nec FC - Bul FC
6:00DU.

Labdarúgás

Tercera Division
6:00DU.
Club Deportivo FC Cuervos Blancos - Delfines U.G.M.
Tercera Division Club Deportivo FC Cuervos Blancos - Delfines U.G.M.
6:00DU.

Labdarúgás

1. divízió
6:15DU.
Al Bukayriyah FC - Al Qadisiya
1. divízió Al Bukayriyah FC - Al Qadisiya
6:15DU.

Labdarúgás

1. divízió
6:15DU.
Al Jabalain - Al Najma (KSA)
1. divízió Al Jabalain - Al Najma (KSA)
6:15DU.

Labdarúgás

Bundesliga
6:30DU.
Austria Klagenfurt - Red Bull Salzburg
Bundesliga Austria Klagenfurt - Red Bull Salzburg
6:30DU.

Labdarúgás

Bundesliga
6:30DU.
Hartberg - LASK Linz
Bundesliga Hartberg - LASK Linz
6:30DU.

Labdarúgás

Super League
6:30DU.
Aris Thessaloniki - Olympiakos Piraeus
Super League Aris Thessaloniki - Olympiakos Piraeus
6:30DU.

Labdarúgás

Division 1 (W)
6:30DU.
Dijon FCO (n) - Stade de Reims (n)
Division 1 (W) Dijon FCO (n) - Stade de Reims (n)
6:30DU.

Labdarúgás

Division 1 (W)
6:30DU.
Le Havre (W) - Fleury 91 (n)
Division 1 (W) Le Havre (W) - Fleury 91 (n)
6:30DU.

Labdarúgás

Division 1 (W)
6:30DU.
Lille (W) - Bordeaux (n)
Division 1 (W) Lille (W) - Bordeaux (n)
6:30DU.

Labdarúgás

Division 1 (W)
6:30DU.
Montpellier (n) - Saint-Étienne (n)
Division 1 (W) Montpellier (n) - Saint-Étienne (n)
6:30DU.

Labdarúgás

Division 1 (W)
6:30DU.
Paris SG (n) - Paris FC (n)
Division 1 (W) Paris SG (n) - Paris FC (n)
6:30DU.

Labdarúgás

Oberliga Bayern Nord
6:30DU.
SpVgg Bayern Hof - DJK Ammerthal
Oberliga Bayern Nord SpVgg Bayern Hof - DJK Ammerthal
6:30DU.

Labdarúgás

Kupa
6:30DU.
B71 Sandoy - AB Argir
Kupa B71 Sandoy - AB Argir
6:30DU.

Labdarúgás

Kupa
6:30DU.
FC Suðuroy - TB Tvøroyri
Kupa FC Suðuroy - TB Tvøroyri
6:30DU.

Labdarúgás

Eredivisie
6:45DU.
FC Twente - Almere City
Eredivisie FC Twente - Almere City
6:45DU.

Labdarúgás

Oberliga Mittelrhein
6:45DU.
FC Union Schafhausen 1910 - Spvg Frechen 20
Oberliga Mittelrhein FC Union Schafhausen 1910 - Spvg Frechen 20
6:45DU.

Labdarúgás

3.Liga
7:00DU.
1. FC Saarbrücken - Rot-Weiss Essen
3.Liga 1. FC Saarbrücken - Rot-Weiss Essen
7:00DU.

Labdarúgás

Liga 1
7:00DU.
Lorient - Paris SG
Liga 1 Lorient - Paris SG
7:00DU.

Labdarúgás

Allsvenskan
7:00DU.
AIK - IFK Värnamo
Allsvenskan AIK - IFK Värnamo
7:00DU.

Labdarúgás

Allsvenskan
7:00DU.
IF Brommapojkarna - IK Sirius FK
Allsvenskan IF Brommapojkarna - IK Sirius FK
7:00DU.

Labdarúgás

Allsvenskan
7:00DU.
IFK Göteborg - BK Häcken
Allsvenskan IFK Göteborg - BK Häcken
7:00DU.